Novinky

Referencie
Mám chronický únavový syndróm a tiež syndróm nepokojných nôh. Podľa výsledkov spánkového testu len 2 % môjho spánku zodpovedajú fáze hlbokého spánku, pričom norma je približne 50 %. Okrem toho som zvykol trpieť silnou nespavosťou. Často sa mi stávalo, že .....viac tu

---------------------

Vážený tím pri prípravku Zenbev, píšem Vám tento list len preto, aby som Vám povedala, aký je Zenbev úžasný produkt. Mojím problémom je nespavosť vo forme prerušovaného spánku .....viac tu

---------------------

V uplynulých rokoch som nebola schopná "dobre si v noci odpočinúť". Počas noci som sa budila aj niekoľkokrát a vždy som zaspala nepokojným spánkom, len aby som sa znovu zobudila. Moje povolanie učiteľky si vyžaduje .....viac tu

---------------------

Krátko po štyridsiatke som začal mať problémy so zaspávaním. Pravdepodobne to bolo spôsobené kombináciou práce a stresu a tiež skutočnosťou, že od prírody mám sklon robiť si starosti a často až príliš premýšľať o problémoch. Takto to pokračovalo .....viac tu

---------------------
Referencie

Mám chronický únavový syndróm a tiež syndróm nepokojných nôh. Podľa výsledkov spánkového testu len 2 % môjho spánku zodpovedajú fáze hlbokého spánku, pričom norma je približne 50 %. Okrem toho som zvykol trpieť silnou nespavosťou. Často sa mi stávalo, že ešte za úsvitu som bol hore a tiež som mával nočné mory, v dôsledku ktorých som sa zvyčajne zobudil sotva po hodine či dvoch spánku. Tieto problémy so spánkom mi znemožňovali normálne fungovať, keďže som sa stále cítil vyčerpaný a mával som silné bolesti hlavy. Vyskúšal som rôzne lieky na spanie, všetky však u mňa vyvolávali stav otupenosti počas dňa. Moje ťažkosti so spánkom dosiahli kritickú úroveň, keď som sa približne pred rokom stal osamelým otcom, ktorý musí svoju dcéru každý deň o 6.30 ráno vychystať do školy a popoludní, po príchode domov, sa o ňu postarať. Našťastie som sa v tom čase dozvedel o prípravku Zenbev. Hovorím našťastie, pretože Zenbev na mňa účinkoval doslova zázračne. Trošku som musel experimentovať, kým sa mi podarilo stanoviť správne dávkovanie (u mňa funguje dávka v množstve o niečo menšom ako jedna odmerka), teraz však každý večer dokážem takmer okamžite zaspať a môj spánok trvá dobrých 8 hodín. Kvalita môjho života sa dramaticky zlepšila a dokážem sa o svoju dcéru dobre postarať. Ráno ani raz nezmeškala do školy! Ešte pred rokom by som sotva dokázal uveriť, že niečo také je vôbec možné. Vďaka, Zenbev!

Kirby Allen


Vážený tím pri prípravku Zenbev,

píšem Vám tento list len preto, aby som Vám povedala, aký je Zenbev úžasný produkt.

Mojím problémom je nespavosť vo forme prerušovaného spánku – nemám problém zaspať, ale počas noci sa opakovane budím. Dospela som až do bodu, že keď mám ráno vstať, doslova plačem od únavy.

Jedného dňa som sa vybrala do miestneho obchodu, ktorý sa špecializuje na zdravú výživu, a pani predavačka mi odporučila Zenbev. Ešte v ten večer som užila 2 odmerky tohto jedinečného prípravku a spala som celú noc.

Je mi to trošku trápne, ale musím vám povedať, že v tú noc som tak silno chrápala, že môj manžel nedokázal pri mne spať a odišiel do druhej spálne. (Povedal mi to na druhý deň ráno.)

Odvtedy Zenbev užívam každý večer a ráno vstávam odpočinutá napriek tomu, že sa v noci aj naďalej budím, ale nie už tak často.

Môžem povedať, že ZENBEV JE NAOZAJ VÝNIMOČNÝ PRÍPRAVOK. Veľmi pekne Vám ďakujem za Zenbev.

Janina Dys


V uplynulých rokoch som nebola schopná "dobre si v noci odpočinúť". Počas noci som sa budila aj niekoľkokrát a vždy som zaspala nepokojným spánkom, len aby som sa znovu zobudila.

Moje povolanie učiteľky si vyžaduje, aby som bola pohotová, oddýchnutá a trpezlivá od začiatku môjho pracovného dňa až dovtedy, kým zvonec neohlási koniec vyučovania. Zvládnuť každý deň triedu viac ako tridsiatich chlapcov v puberte nie je úloha, s ktorou si možno poradiť po niekoľkých hodinách spánku.

Odkedy som začala pravidelne užívať Zenbev, mám svoje spánkové návyky opäť pod kontrolou a každý deň sa prebúdzam oddýchnutá s pocitom, že som pripravená zvládnuť rozbúrené hormóny (nie moje) a zvedavé mysle.

Podľa môjho názoru je Zenbev najlepší prostriedok na účinné zvládnutie časového posunu pri cestovaní, najmä po letoch, ktoré trvajú viac ako 12 hodín. Predtým mi trvalo aj týždeň, kým som si zvykla na časový posun, teraz mi na to stačí niekoľko dní.

Tento prípravok si neviem dostatočne vynachváliť. Zenbev významným spôsobom zlepšil kvalitu môjho života.

Ďakujem Vám ešte raz,

Dominique R.


Krátko po štyridsiatke som začal mať problémy so zaspávaním. Pravdepodobne to bolo spôsobené kombináciou práce a stresu a tiež skutočnosťou, že od prírody mám sklon robiť si starosti a často až príliš premýšľať o problémoch. Takto to pokračovalo celé mesiace a počiatočné ťažkosti so spánkom sa pre mňa stali ozajstným problémom. Môj problém je, že keď si ľahnem do postele, na chvíľu zaspím a potom sa náhle prebudím s pocitom, že nebudem vedieť znovu zaspať. Niektoré noci som spal sotva 2 hodiny. Táto situácia bola pre mňa mimoriadne frustrujúca. Moja práca generálneho riaditeľa je po väčšinu dní veľmi hektická, preto som vedel, že pri takom krátkom spánku nedokážem poriadne fungovať. V minulosti ma nezvykla trápiť úzkosť, uvedomil som si však, že v práci častejšie zažívam stavy úzkosti, ktoré som pociťoval väčšinou kvôli nedostatku spánku, keďže som bol duševne vyčerpaný. Začal som si robiť obavy o svoje zdravie a blaho, a tiež má trápilo, či budem schopný riadne si plniť svoje pracovné povinnosti. Vyskúšal som niekoľko bylinných prípravkov, ktoré som si kúpil v miestnom obchode so zdravými potravinami. Trošku mi pomohli, ale problém stále pretrvával. Patrím k ľuďom, ktorí uprednostňujú prírodné lieky vždy, keď je to možné, a k doktorovi si idem dať predpísať lieky, len keď už nemám inú možnosť. Keď som napokon navštívil svojho lekára, cítil som sa naozaj zúfalo. Požiadal som ho, aby mi dal nejaké lieky na spanie. Vyskúšal som niekoľko rôznych liekov a, áno, hoci mi pomohli zaspať, za čo som bol vďačný, vôbec sa mi nepáčili ich vedľajšie účinky, ktoré sa prejavovali počas dňa: okrem iného sucho v ústach, závraty a pocit straty rovnováhy, popoludňajšia ospalosť a občas ľahká depresia. Pri užívaní liekov na spanie som sa necítil vo svojej koži a pokiaľ to bolo možné, skúšal som fungovať bez nich. Počas jednej z bezsenných nocí som si čítal časopis Alive (Nažive), ktorý som si vzal z nášho miestneho obchodu so zdravými potravinami a náhodou som objavil reklamu na prípravok ZenBev. Bol som odhodlaný vyskúšať čokoľvek, obzvlášť prírodný produkt. Kúpil som si prvé balenie a začal som tento prípravok užívať. Pre mňa to bolo ako boží dar. Prípravok účinkoval presne tak, ako sa písalo v letáku. Podarilo sa mi z väčšej časti dostať spánkový režim pod kontrolu. Keď som vystavený príliš veľkému stresu, stáva sa, že počas niektorých nocí mám problém zaspať. Vtedy vstanem a vypijem ďalšiu dávku prípravku Zenbev, ktorá zvyčajne zaberie.

Som s týmto produktom nadmieru spokojný. Evidentne je kvalitný nočný spánok u väčšiny ľudí poriadne vysoko v rebríčku hodnôt a pre väčšinu z nás je nevyhnutný na prežitie. Som veľmi vďačný ľuďom, ktorí vyvinuli tento prípravok. Želám si, aby sa Vašej spoločnosti mimoriadne darilo, keďže by som nechcel, aby sa ZenBev stratil z ponuky na trhu. Služby boli takisto vynikajúce. Proces objednávania a dodávania funguje veľmi dobre. Ďakujem ešte raz za prípravok ZenBev a za vynikajúce služby.

Rick Schemenauer


Milý Zenbev!

Teší ma, že Vám môžem povedať, že som nedávno užívala úžasný prípravok Zenbev. V novembri som sa zúčastnila stretnutia na tému fibromyalgia, ktoré sa konalo v budove patriacej regiónu Peel v meste Brampton, a bola som nadšená, že som mala možnosť vypočuť si prednášku Dr. Craiga Hudsona, vďaka ktorej som sa dozvedela množstvo zaujímavých informácií. Táto prednáška ma definitívne presvedčila, aby som vyskúšala tento prírodný produkt a bola som nanajvýš spokojná, keď som si ešte v ten večer odnášala domov fľašku prípravku, ktorý v rámci tejto akcie rozdávali. Tiež ma potešilo, keď som v decembri dostala knižku "Cítiť sa vynikajúco vo dne aj v noci", ktorej autormi sú Dr. Craig Hudson a Susan Hudson.

Som postihnutá vážnou formou fibromyalgie, ku ktorej sa pridružila depresia a osteoartritída v kolenách a bolesti v bedrových kĺboch. Minulý rok som podstúpila operáciu obidvoch kolien, čo prinieslo mierne zlepšenie môjho stavu. Ťažko sa však po operácii zotavujem a situáciu komplikujú aj akútne vzplanutia fibromyalgie. Každý deň trpím bolesťami celého tela, ktoré sú občas až neznesiteľne kruté, v najlepšom prípade pretrvávajú na určitej konštantnej úrovni. Je pre mňa ťažké užívať silné lieky od bolesti, preto užívam maximálne množstvo lieku Tylenol Extra Strength a Wellbutrin spolu s liekom Atacand na vysoký krvný tlak. V uplynulých mesiacoch sa moje bolesti natoľko zhoršili, že v súčasnosti musím používať barlu, aby som vôbec ráno dokázala vstať z postele.

Zenbev som začala užívať ešte v ten večer: 1/2 odmerky prášku som zmiešala s horúcou vodou a užila približne polhodinu pred spaním. Už pri tomto prvom pokuse ma potešilo, že 10 – 15 minút po užití prípravku Zenbev som začala pociťovať príjemnú ospalosť. Na druhý deň ráno som si všimla, že sa naozaj cítim tak, akoby som si lepšie oddýchla. Keďže som mala pocit, že tento prírodný prípravok by mohol mať blahodarný účinok, tak som počas niekoľkých nasledujúcich dní postupne zvyšovala dávku až na celú odmerku prášku, ktorý som rozmiešala v tom istom množstve vody, keďže som nechcela, aby ma v noci prebudila potreba ísť na toaletu. Som rada, že doposiaľ som kvôli tomu nemusela v noci vstávať.

Úprimne ma teší, že Vám môžem napísať, preto by som chcela povedať, že ráno, keď sa prebudím, cítim sa a aj vyzerám oveľa viac oddýchnutá a svieža. Vtedy si uvedomím ten nový čudný pocit, že som určite spala hlbšie a prebudila sa s jednoznačným pocitom, že bolesť je menšia. Ba čo viac, moje telo sa vďaka lepšiemu nočnému spánku dokáže lepšie zregenerovať. Počas dňa si s radosťou uvedomujem, že veľmi skoro po tom, ako som začala užívať Zenbev, som znovu dostala chuť do života, na ktorú som úplne zabudla. Vďaka tomu sa dokážem tešiť z maličkostí, ktoré život prináša, ako je čítanie, motivácia venovať sa koníčkom, hrám a dokonca sa chichotať pri pozeraní televíznych programov a filmov spolu s mojou rodinou, ktorú tvoria 3 dospelé deti. Vďaka tomu, že teraz užívam Zenbev, moja rodina tiež uvítala tieto zmeny a teší sa zo skutočnosti, že mamička dosiahla také pekné výsledky. Zenbev nám všetkým poskytol možnosť uľaviť našim srdciam. Je to taká vítaná zmena, dokázať sa znovu plnohodnotnejšie zúčastňovať rodinného života, keďže práve toto je môjmu srdcu najdrahšie.

Veľmi pekne Vám ďakujem za tento úžasný prípravok, ktorý mi priniesol lepší spánok, lepšiu regeneráciu tela a pocit odpočinutia, takže môžem začať svoj deň šťastnejšia, svieža a navyše, ranné vstávanie z postele je pre mňa menej bolestivé. Cítim sa ohybnejšia a v uplynulých týždňoch som dokonca mohla začať ráno bez použitia barly, keďže moja pohyblivosť mi umožnila dosiahnuť túto najvítanejšiu zmenu k lepšiemu – to všetko vďaka prírodným liečivým schopnostiam, ktoré Zenbev ponúka.

S úctou,

Sharon Andrews


Pre tvorcov prípravku Zenbev

V prvom rade by som Vám chcela povedať niečo o sebe. V roku 1989 mi diagnostikovali postobrnový syndróm, v roku 1990 fibromyalgiu a v roku 1991 osteoartritídu. Chronická únava sa pridružila približne po 8 rokoch. V tom čase som stále pracovala v 3 zamestnaniach, ktoré som viac-menej zvládala, i keď môj spánkový režim nebol taký dobrý ako predtým. Časom, v priebehu niekoľkých rokov, sa však pomaly začal zhoršovať, keďže kvôli postobrnovému syndrómu a fibromyalgii som mala bolesti a trpela som únavou. Približne v roku 2000 som odišla zo zamestnania na invalidný dôchodok a tiež som zanechala všetky čiastočné úväzky, ktoré som robila ako účtovníčka, keďže som mala veľké bolesti a bola som príliš unavená. Bolesť, najmä v noci, som pociťovala v oblasti pravého bedrového kĺbu, potom sa začala šíriť aj do ľavého bedrového kĺbu. Napokon prechádzala po celej strane tela, od bokov až po prsty na nohách. Takže keď som konečne zaspala, stále som sa prehadzovala na posteli a otáčala. Keď už bola bolesť na pravej strane neznesiteľná, obrátila som sa na ľavú stranu, keď ma bolesť prebudila, opäť som sa otočila na pravú stranu. Užívala som 5-HTP, melatonín, kamilkový čaj a lieky na spanie na lekársky predpis. Lieky na spanie už neužívam, keďže som sa po nich na ďalší deň cítila ako živá mŕtvola a spánok mi neprinášal potrebné osvieženie. Všetky ostatné bylinné prípravky síce účinkovali, ale len do určitej miery – keď som mala šťastie, tak asi 2 dni. Potom som užívanie musela prerušiť, keďže už neúčinkovali a okrem toho mi nepriniesli skutočný spánok, aký potrebujem.

Náhodou som sa dopočula o prípravku Zenbev. Pani, ktorá mi o ňom povedala, má tiež fibromyalgiu, a podľa jej slov sa vďaka prípravku Zenbev vyspala azda najlepšie za uplynulé dlhé obdobie. Samozrejme, chcela som ho vyskúšať. Kúpila som si jedno balenie a začala som ho hneď užívať v polovičnom dávkovaní. Fungovalo to. Nezaspala som síce rýchlejšie, ale počas spánku sa moje telo lepšie zregenerovalo. Ráno som sa cítila naozaj výborne. Potom som hovorila s Lenom z tímu Zenbev a odporúčal mi, aby som asi po 2 týždňoch od začiatku užívania prípravku prešla na plné dávkovanie, čo som aj urobila. Bol to obrovský rozdiel. Pomerne rýchlo som zaspala a približne po piatich dňoch sa bolesť v bedrových kĺboch začala zmierňovať. Bol to extra bonus! Potom sa mi Zenbev minul a domnievala som sa, že to bola pravdepodobne vec šťastia, že som spala lepšie a že bolesť bola počas noci výrazne menšia. Tak som ho prestala užívať a vrátila som sa späť k môjmu bežnému bylinnému prípravku. Do 2 dní sa bolesť vrátila a zhoršila a môj spánok opäť nebol regenerujúci. Takmer som zaspala pri počítači a sotva po hodine, čo som vstala, som si znovu musela ísť ľahnúť, keďže som bola veľmi unavená.

Hádam ani nemusím dodávať, že opäť užívam Zenbev

Ďakujem Vám!

Marianne Rallon


Najprv by som sa Vám chcela poďakovať za kvalitu služieb, ktoré ste mi poskytovali počas uplynulých mesiacov – ďaleko prevyšovali štandardnú úroveň služieb poskytovaných zákazníkom.

Dva a pol roka som trpela vážnymi poruchami spánku. Takmer rok som sa v noci budila každých dvadsať minút. Som ten typ človeka, ktorý svoj organizmus nechce zaťažovať množstvom liekov, preto som odmietla užívať tabletky na spanie.

Vyskúšala som veľa iných alternatívnych prípravkov, ale s minimálnym alebo žiadnym účinkom. Keď som bola s rozumom v koncoch a takmer som to už vzdala a nechala sa hospitalizovať kvôli problémom so spánkom, dozvedela som sa o prípravku Zenbev od úžasného praktického lekára, ktorý v Toronte pracuje v Big Carrot (obchodný dom, ktorý sa špecializuje na predaj prírodných potravín a prípravkov, pozn. prekl.). Kúpila som si ho s pomyslením, že podobne ako všetky ostatné, ani tento nebude mať žiadne účinky. Na moju veľkú RADOSŤ sa môj spánok postupne začal zlepšovať. Po približne deviatich alebo desiatich mesiacoch užívania prípravku Zenbev teraz spím bez prerušenia až do šiestej hodiny ráno, pričom do postele chodím o desiatej večer.

Tento prípravok si neviem vynachváliť. Ďakujem Vám za kvalitný spánok a lepšiu kvalitu života, ktorú som roky nepoznala. Predovšetkým sa cítim oveľa viac oddýchnutá a pokojnejšia, cez deň aj večer.

Zenbev je jediný prípravok spomedzi tých, ktoré som vyskúšala, ktorý prináša želaný efekt bez vedľajších účinkov.

Prijmite ďakovný pozdrav od veľmi spokojnej zákazníčky!

S úctou,

Sherry Ensing


Ako vedúci oddelenia veľkej medzinárodnej firmy musím dbať na to, aby som každý deň dokázal optimálne fungovať. Od minulého roka sa však budím niekoľkokrát za noc a potom mám problém znovu zaspať. Ako sa dalo čakať, nočné budenie ma začalo vyčerpávať a moja práca mi nič neodpustila. Seriózne som zvažoval možnosť, že budem užívať lieky na spanie, teraz ich však už nepotrebujem.

Odkedy pravidelne užívam Zenbev, spím celú noc a ráno sa zobudím viac oddýchnutý a pripravený čeliť požiadavkám, ktoré na mňa kladie moje zamestnanie. Vďaka tomu sa cítim šťastnejší aj v osobnom živote.

Možno si hovoríte, že je to príliš pekné, aby to bola pravda... Je to však pravda!

V neposlednom rade mám oveľa lepší pocit i vďaka tomu, že užívam niečo, čo je ohľaduplné voči môjmu telu a čo obsahuje iba prírodné zložky.

Ed Piotrowski


Chcel som Vám iba napísať pár riadkov, aby ste vedeli, ako veľmi oceňujem Váš prípravok Zenbev. Približne 5 rokov som mal ťažkosti so spánkom. Zaspávanie mi nerobilo problém, budil som sa však okolo štvrtej hodiny nadránom a už som nedokázal opäť zaspať. Toto sa mi stávalo zhruba päťkrát do týždňa. Nič som na tento problém neužíval, keďže som nechcel nič užívať, iba ak by to bolo úplne prírodné. Odkedy som objavil Váš prípravok, môj spánok sa nesmierne zlepšil. Ešte stále sa budievam okolo 4.00 hod, v 80 % prípadov však okamžite znovu zaspím a v zvyšných 20 % prípadov zaspím do polhodiny.

Prípravok užívam 5 mesiacov a dokážem znovu zaspať prakticky každú noc. Môžem s určitosťou povedať, že sa vďaka tomu výrazne zlepšila kvalita môjho života. Moji kolegovia v práci dokonca povedali, že vyzerám lepšie a pýtali sa ma, čo sa zmenilo. Jediný rozdiel je, že sa konečne môžem vyspať.

Duane McAfee


Posielam pozdrav ľuďom z tímu ZenBev, spolu s veľkým poďakovaním za Váš úžasný prípravok.

Pred siedmimi rokmi som mala nádor na mozgu, ktorý sa nachádzal priamo na mozgovom kmeni a perspektíva bola veľmi neradostná. Po 12-hodinovej operácii som z toho vyviazla s niekoľkými menšími zdravotnými ťažkosťami, vďakabohu som však nažive.

Operácia vážne poškodila môj nervový systém, čo sa začalo prejavovať ťažkými záchvatmi úzkosti. Predpísali mi sedatíva, ktoré mali dostať záchvaty pod kontrolu. Cítila som sa tak zle, že som mala strach vyjsť z domu bez liekov. Okrem toho som v posledných rokoch začala trpieť istou formou agorafóbie.

ribližne pred dvoma mesiacmi som bola práve v miestnom obchode so zdravými potravinami, keď som si náhodou vypočula rozhovor o prípravku Zenbev a o tom, ako dokáže pomôcť pri stavoch úzkosti. V tom čase som užívala 3 až 4 tablety sedatív denne. Vedela som, že spôsobujú závislosť a zúfalo som sa mnohokrát pokúsila prestať s ich užívaním. Vždy som zlyhala.

V zúfalstve som si kúpila ZenBev. Čo som mohla stratiť? Do dvoch dní som sa začala cítiť pokojnejšie ako za všetky tie roky. Koncom prvého týždňa som dávkovanie sedatív znížila na 1 tabletu denne. Koncom druhého týždňa som užívala už iba 1/2 tablety za deň. Koncom štvrtého týždňa som bola úplne bez liekov.

Odkedy som začala užívať ZenBev, nemala som ani jeden záchvat úzkosti. Už nie som neustále vystrašená a mám svoj život opäť pod kontrolou. Slovami nedokážem vyjadriť, aká som vďačná za Váš prípravok a tiež za pomoc a rady od Vašich zamestnancov.

V súčasnosti užívam udržiavaciu dávku, a to dve polievkové lyžice prípravku Zenbev jedenkrát denne. Zdá sa, že tento spôsob užívania udržiava všetko v rovnováhe.

Ešte raz ďakujem.

Heidi K.Úvod|Produkt|Použitie Zenbev-u|Recepty |Veda - Ako to funguje|Kde kúpiť|Kontaktujte nás
Copyright 2011